Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth egeo2016

  • Anëtarësuar në: 19/03/2016

Përshkrimi

egi 1

 

KERKOJM OPERATORE PER FUSHATEN TELECOM ITALIA OUTBOUND

EGEO kerkon te punesoje operatore telefonike per fushaten telecom italia Ofrojme page baze shume te kenaqshme plus bonuse mbi kontratat dhe bonuse javore e mujore […]

49 herë e lexuar, 0 herë sot

EGEO 1

 

SIAMO IN CERCA DI OPERATORI PER LA CAMPAGNA DI TELECOM ITALIA

KERKOJME OPERATORE PER TURNIN E PASDITES PER FUSHATEN TELECOM ITALIA KUSHTET E PUNES SHUME TE MIRA KONTRATE E RREGULLT NE BAZE TE LIGJIT SHQIPTAR PAGE […]

68 herë e lexuar, 1 herë sot

EGEO-01 3

 

kerkojme operatore per gjuhen italiane TELECOM dhe VODAFONE

EGEO kerkon te punesoje operatore telefonike per fushaten telecom italia Ofrojme page baze shume te kenaqshme plus bonuse mbi kontratat dhe bonuse javore e mujore […]

97 herë e lexuar, 0 herë sot