Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth edward8686

  • Anëtarësuar në: 14/06/2015

Përshkrimi

12

2,200,000 LEK

Shes Ullishte (5.5 Dylym)

Shitet toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 5 vjecar,eshte zone kodrinore tipike per kultivimin e ullirit. Toka eshte me certifikat pronesie ndodhet […]

17 herë e lexuar, 4 herë sot

5

30,000 €

Lezhe Shitet 1+1 BLK afer shetitores.

Shitet apartament 1+1 ballkon 60 m2 me hipoteke, afer shetitores dhe bar Amici. Kat i 2 banimi pallat i ndertuar ne 2014, kuzhine e re […]

120 herë e lexuar, 6 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta