Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Edmond Xhabija

  • Anëtarësuar në: 28/06/2016

Përshkrimi

Rruga e Durrësit

D9E3D08D-028F-4EFD-BC20-67648465FEC2

79,500 €

Apartament në qender te Tiranes, SHITET

Apartament ekzistues, 2 dhoma gjumi, dhomë ndenje, aneks i veçantë, balkon, një banjo. 84m2. I rikonstruktuar plotësisht, të gjitha suvatimet, tavanet dhe dysheme. Dy dhoma […]

519 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta