Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Edmond Xhabija

  • Anëtarësuar në: 28/06/2016

Përshkrimi

Rruga e Durrësit

BIANCHI-kursi-vintage-

270 €

Biciklete Bianchi kursi, çelik, vintage

Bianchi kursi e restauruar dhe e sjellë në formën dhe ngjyrën origjinale. Shala dhe timoni veshur me lëkurë. Marshi prapa Campagnolo – Disqet MAVIC

79 herë e lexuar, 1 herë sot

IMG_2619 2

235 €

Shes biçikletë citybike

Bicikletë cytibike, trup alumini Pinarello shumë i lehtë, veshje lëkure të dorezave dhe bidonit të ujit. Bucela, pjata, zinxhiri, disqet, gomat dhe kampanjoli të gjitha […]

127 herë e lexuar, 1 herë sot