Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Edilal

Përshkrimi

Për rreth 16 vjet ne ishim të apasionuar për të krijuar ide dhe projekte të mëdha duke arritur të krijonim standarde në cdo gjë që bënim.
Sot ne nuk jemi thjesht ndërtues, ne mendojmë për cdo aspekt të projektit tuaj dhe këtë e arrijmë duke menaxhuar të gjitha proceset e jetës së ndërtimeve tona, që nga hapësira urbane dhe ndërtimi i saj deri tek cilësia e jetës tuaj.

Qellimi yne eshte te gjejme nje ambjent perfkte per ju .

Reputacioni ynë si garantues të cilësisë dhe respektimit të afateve përbën një nga vlerësimet tona më të çmueshme. Pika jonë e fortë është përkujdesja ndaj klientit dhe dhënia atij të vlerës më të mirë, në shkëmbim të investimit të bërë, duke ndërtuar kështu marrëdhënie të shëndosha me klientelën.

Zyrat Tona :

Rruga Perlat Rexhepi /Tirane

Cel: +355 69 401 7175
Cel :+355 69 404 0923

planimetri web  6_10

74,800 €

Shitet apartament 2+1 fusha Aviacionit kompleksi kastrati

Zona/Rruga : GARDEN RESIDENCE TURDIU, TIRANA. GARDEN RESIDENCE TURDIU, TIRANA. Shitet apartament ne nje kompleks te ri ne ndertim tek Km 1 , Fusha Aviacionit […]

279 herë e lexuar, 1 herë sot

Untitled

62,000 €

Shitet apartament 2+1 kompleksi Tirana Golden Park

Zona/Rruga : Tirane 100 m Perball spitalit Amerikan 3 , Kompleksi ” TIRANA GOLDEN PARK ” Shitet Apartament 2+1 siperfaqe 95.4 m² me nje organizim […]

439 herë e lexuar, 0 herë sot

256_88

77,000 €

Shitet apartament 2+1 Rr.Don Bosko kompleksi Fiori di Bosko

Zona/Rruga : Don Bosko Shitet Apartament me siperfaqe ekonomike 88.5 m² , me nje shperdarje shume te mire te ambjenteve me 2 tualete ne rrugen […]

366 herë e lexuar, 0 herë sot