Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Publiko oferta FALAS! Në çdo kategori, çfarëdo sasi, nga cilido postues.

Informacion për Edilal

Përshkrim

Për rreth 16 vjet ne ishim të apasionuar për të krijuar ide dhe projekte të mëdha duke arritur të krijonim standarde në cdo gjë që bënim.
Sot ne nuk jemi thjesht ndërtues, ne mendojmë për cdo aspekt të projektit tuaj dhe këtë e arrijmë duke menaxhuar të gjitha proceset e jetës së ndërtimeve tona, që nga hapësira urbane dhe ndërtimi i saj deri tek cilësia e jetës tuaj.

Qellimi yne eshte te gjejme nje ambjent perfkte per ju .

Reputacioni ynë si garantues të cilësisë dhe respektimit të afateve përbën një nga vlerësimet tona më të çmueshme. Pika jonë e fortë është përkujdesja ndaj klientit dhe dhënia atij të vlerës më të mirë, në shkëmbim të investimit të bërë, duke ndërtuar kështu marrëdhënie të shëndosha me klientelën.

Zyrat Tona :

Rruga Perlat Rexhepi /Tirane

Cel: +355 69 401 7175
Cel :+355 69 404 0923

A00d

110,000 €

Rezidenca Alba – Shitet Apartament 2+1

Rezidencen Alba e projektuar me nje stil ,art edhe pasion. Objekt me 7 kate banim ,DUBLEX,ambjente biznesi dhe 2 kate parkim . Shitet apartament 2+1 […]

është lexuar 9243 herë (3 herë sot)

Untitled

45,000 €

URGJENTE !! SHITET APARTAMENT 1+1 , CMIMI 45.000 EURO ME HIPOTEKE

Shitje Urgjente ! Apartament 1+1 , siperfaqja 64 m² neto parafabrikat , kati 5 ,orientim Jug , ne zonen me te mire te laprakes , […]

është lexuar 38 herë (0 herë sot)

Syri Liqenit - Tip 6

278,162 €

Shitet apartament 3+1 , syri i liqenit , kopshti zoologjik

Shitet Apartament tek Syri i Liqenit prane liqenit artificial 3 Dhoma Gjumi Soxhorno me oxhak Ambjent gatimi 3 Tualet Super organizim te dhomave Siperfaqe 213,971 […]

është lexuar 6524 herë (0 herë sot)

syri1

238,706 €

Shitet apartament 3+1 tek syri i liqeni kopshti zoologjik

Shitet Apartament tek Syri i Liqenit prane liqenit artificial 3 Dhoma Gjumi Soxhorno me oxhak Ambjent gatimi 3 Tualet Super organizim te dhomave Siperfaqe 183.62 […]

është lexuar 6648 herë (1 herë sot)

URGJENT-OFERTE-E-LIMITUAR--APARTAMET-NE-TIRANE

54,000 €

OKAZION !! KOHA ESHTE E LIMITUAR SHITET AP. 1+1 , SIP 75.7 M² CMIMI 54....

Zona/Rruga : Liqeni i Thate , Rruga Ullishtes Shitet apartament dhome , soxhorno, guzhina gatimit , Ballkon me orientim nga perendimi , siperfaqja 75.7 m² […]

është lexuar 7741 herë (0 herë sot)

ap 13 (117.4 )-001

129,000 €

“QUEIT LAKE” VJEN ME TJETER RISI, 16-VILA DHE 16-APARTAMENTE NE...

Starton Edil al, me tjeter projekt te ri, kompleksi “Queit lake”, buze Liqenit te Farkes, apartament me 2dhoma gjumi, tualet, dhome ndenje dhe ngrenie, 2ballkone […]

është lexuar 426 herë (1 herë sot)

651-001

72,000 €

Shitet Apartament Prane Rezidences Alba

Rezidenca Alba , Tirane Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Alba Apartamenti perbehet nga dhome gjumi , soxhorno ,gatim me vete, m ballkon, tualet, i gjithe […]

është lexuar 4294 herë (1 herë sot)

quiet lake - Copy

88,500 €

“QUEIT LAKE” VJEN ME TJETER RISI, 16-VILA DHE 16-APARTAMENTE NE...

EDIL AL, STARTON ME NJE PROJEKT TE RI BUZE LIQENIT TE FARKES, APARTAMENT ME SIPERFAQE 93.2m2, I KOMPOZUAR NE MENYRE QE TE KETE SHESH PAMJE […]

është lexuar 206 herë (2 herë sot)

6-8-Layout2 69.4 M²

58,990 €

SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE KRISTAL 2 NE TIRANE !

Shitet apartament 1+1 1 dhome gjumi Aneks Soxhorno Ballkon Tualet Orientim nga lindja me siperfaqe 69.4 m² kati 5 Banim ne kopleksin Kristal II , […]

është lexuar 6422 herë (1 herë sot)

311

141,000 €

shes apartament 3+1 156.3 m² ne Rezidenca Alba , prane 21 Dhjetorit

Shitet apartament 3+1 tek Rezidenca Alba Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi , soxhorno dhe kuzhina e ndare nga pjesa e ndjenes ballkon,2-tualete, orientim nga […]

është lexuar 4816 herë (2 herë sot)

Faqe 1 nga 61 2 3 6

Shitjet e fundit tek 100oferta