Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Ediana

  • Anëtarësuar në: 23/07/2017

Përshkrimi

400 LEK

Kurs anglisht/italisht/matematik/biologji

Jam studente mjekesie. Ofroj kurse individuale per: anglisht (mbrojtur nivelin C1 ne CAE dhe 102/120 toefl) italisht (mbrojtur nivel B2 ne CEL) Biologji per 9 […]

77 herë e lexuar, 1 herë sot