Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth e.c

  • Anëtarësuar në: 26/12/2017

Përshkrimi

ED1ECA15-5874-4C75-B46C-49DB7F5869A2

10,000 LEK

Ndarje qeraje tek stacioni i trenit Tirane

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje, te jene te rregullta dhe korrekte. Shtepia ndodhet te stacioni i trenit, rruga karl gega, ne gjendje shume te […]

1408 herë e lexuar, 3 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta