Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth DroniAgjensi

  • Anëtarësuar në: 12/06/2017
  • Facebook

Përshkrimi

Jemi ne kerkim te prones suaj!
Nese keni nje shtepi, vile, ambient komercial per te shitur, dhene me qera apo per te blere, mjafton te na kontaktoni dhe ne ju vijme me mundesite qe ju kerkoni...!!!
Ne jemi ne dispozicionin tuaj ne cdo kohe per tju dhene sherbimin qe ju meritoni.
Na kontaktoni: +355696888810/+35542255508.

IMG_6987

120,000 €

Shitet apartament 2+1,110 m2,Bulev. “Zhan D`Ark”

Apartamenti ndodhet në katin e dytë, në një nga zonat më të mira të qytetit të Tiranës. Apartamenti është është më orientim nga perëndimi dhe […]

52 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_7033

95,000 €

Shitet Apartament 2+1, 880 Euro/m2, tek Hipoteka.

Apartamenti ndodhet në katin e katërt, në një zonë shumë të mirë dhe të sigurt të Tiranës. Punimet e apartamentit janë shumë cilësore, duke qenë […]

66 herë e lexuar, 0 herë sot

21325585_236767303517655_1123686467_n

350 €

Apartament me qera!

Apartament me qera! Adresa: Rruga “Mihal Duri”, midis Rr. së Kavajës dhe Rr. Durrësit. Apartamenti ndodhet në katin e tetë, jo të fundit, pallat i […]

150 herë e lexuar, 1 herë sot

18765869_1443790292347941_9096583510738935354_n

36,800 €

Apartament 1+1 në shitje, Pogradec!

Apartamenti është 1+1 me sipërfaqe 80m2 dhe shitet i mobiluar ose jo, sipas dëshirës. Ndodhet në zonën më të mirë të qytetit të Pogradecit, me […]

186 herë e lexuar, 1 herë sot

02

7,500,000 LEK

Tokë për shitje, Rruga “Azem Galica”, Insitut.

Toka është e pozicionuar buzë rrugës “Azem Galica” dhe ndodhet pak metra nga rruga kryesore. Sipërfaqja 750 m2. Toka është e pajisur me dokumenta të […]

156 herë e lexuar, 0 herë sot

13465935_1778461792441031_5713279620663847661_n

41,000 €

Shiten Apartament 1+1, 2+1, Orikum!

2 apartamente 1+1,të mobiluar 1 apartament 2+1 i mobiluar 4 apartamente 1+1 të mobiliuar(pa kuzhinë). (tualet, dollap, krevate) 650 Euro/m2 për shitje, (Dokumenta të rregullta […]

113 herë e lexuar, 0 herë sot

18360957_1683767121650602_252640588_n

100,000 €

Apartament 2+1 për shitje, Stacioni i Trenit!

Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri, në qendër të Tiranës. Me dokumenta të rregullta pronësie. Sipërfaqja 87 m2, Cmimi 1150 […]

161 herë e lexuar, 0 herë sot

17141527_1601922469835068_770664541_n

30 €

Shitet tokë,30 Euro m2, Rinas!

Me dokumenta të rregullta pronësie! Sipërfaqe 2 hektarë, për vetëm 30 Euro m2!!! Shitet edhe e ndarë,

133 herë e lexuar, 1 herë sot

Foto Ademi

3,500,000 LEK

Shitet Toke, Institut-Kamez.

Tokë për shitje Adresa: Insitut Toka është e pozicionuar buzë rrugës “Australia”, një rrugë mjaft e frekuentuar nga banorët e Kamzës dhe të Insitutit. Kjo […]

131 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_5976

110,000 €

Shitet Ambient Biznesi-Lokal!

Ambienti është i pozicionuar buzë rrugës “Bilal Golem” tek Komuna e Parisit, shumë i përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti. Aktualisht është në funksion si bar-kafe […]

100 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 1 nga 51 2 3 5