Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Joni Xho

  • Anëtarësuar në: 10/07/2017

Përshkrimi

20180205_100152

37,000 €

Shitet apartamenti 2+1 cmimi 37,000 € i diskutushem

Shitet apartamenti 2+1 , ka dy dhoma dhe nje kuzhine , eshte nje banjo e madhe me dritare , ka 2 koridore me hapesire te […]

420 herë e lexuar, 3 herë sot

IMG-20180205-WA0003

48,000,000 LEK

Shitet apartamenti 2+1 , 48,000,000 ml lek

Shitet apartamenti 2+1 , ka dy dhoma dhe nje kuzhine , eshte nje banjo e madhe me dritare , ka 2 koridore me hapesire te […]

429 herë e lexuar, 4 herë sot