Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për dritjon kotorri

  • Anëtar që në: 10/07/2017

Përshkrim

20170710_183146

40,000 €

okazion – ELBASAN shitet apartament te lagja 5 maji

ka 2 shoma gjumi,sallon dhe kuzhin bahk..ka dhe nje dhome shtese e cila shkon 3+1.banjo te madhe me dritare dhe 2 koridore..ndodhet ne kat te […]

është lexuar 32 herë (0 herë sot)