Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth dritanmarku

  • Anëtarësuar në: 16/07/2017

Përshkrimi

IMG_1227

3,300 €

Renault kangoo1.2 benzine+gaz viti 2008

renault kango 2008 1.2 16v manuale ne gjendje te shkelqyer pa asnje difekt goma te reja rripi motorrit pompa e ujit dhe te gjitha gjeneriket […]

94 herë e lexuar, 0 herë sot