Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për dritanmarku

  • Anëtar që në: 16/07/2017

Përshkrim

IMG_1227

3,300 €

Renault kangoo1.2 benzine+gaz viti 2008

renault kango 2008 1.2 16v manuale ne gjendje te shkelqyer pa asnje difekt goma te reja rripi motorrit pompa e ujit dhe te gjitha gjeneriket […]

është lexuar 40 herë (0 herë sot)