Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth dritan.prendi

  • Anëtarësuar në: 30/11/2013

Përshkrimi

608ED659-0BAA-4868-B690-0A1E8798CEE6

5,800 €

Benz 220 c class 2005

Shitet benz c class i 2005 , naft kambio manual 170 mije km, me dokumentacion te rregullt deri ne qershor 2019

377 herë e lexuar, 1 herë sot

CDCE6FFE-921C-4896-B19C-1FE7003C9B4B

5,800 €

Shitet C class 220 manual

Shitet benz 220 c class i 2005 blu, me naft manual 170000 origjinale te vetat, me dokumenta dhe taksa te paguara deri qershor 2019.

291 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta