Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Drita

  • Anëtarësuar në: 20/03/2016

Përshkrimi

20161205_221212(1)

30,000 LEK

Jap apartament 2+1 me qera

Apartamenti eshte i mobiluar per 4 individe. Ka 2 dhoma gjumi, guzhine, aneks, ballkon dhe tualet.

689 herë e lexuar, 3 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta