Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për dorianallushi

  • Anëtar që në: 19/01/2014

Përshkrim

oferta-makine-opel

3,900 €

Shes opel astra benzin+gaz 2007 e sapo ardhur nga italia

Shes opel astra e vitit 2007 benzine gaz me dokumenta te paguara per nje vit.makina e sapo ardhur nga italia.makina eshte shume ekonomike.

është lexuar 900 herë (0 herë sot)

IMG_6065

3,600 €

Shitet ford focus nafte, viti 2006

Makina eshte ne gjendje perfekte.si pjese gjenerike dhe motorrike.mund ta provoni ne cdo mekanik qe deshironi.cmiminpak i diskutueshem

është lexuar 287 herë (1 herë sot)