Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth dorian.hajro@gmail.com

  • Anëtarësuar në: 17/01/2018

Përshkrimi

IMG_20180426_145729

67,000 €

Shitet apartament 1+1 i mobiluar

Shitet apartament 1+1 i mobiluar, Kompleksi TOWER BRIDGE 1 Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte, ka nje siperfaqe 67 m2 dhe eshte i orientuar nga […]

104 herë e lexuar, 4 herë sot

 

Escape Massage Tirana

Kerkojme vajza masazhatore me ose pa eksperience ne fushen e masazhit, te jene te komunikueshme, te sjellshme, te paraqiteshme dhe te afta per te bashkepunuar […]

144 herë e lexuar, 2 herë sot

 

Tirane, ofroj vend pune Vajza ne fushen e estetikes, kryesisht per masazh

Kerkojme vajza ne fushen e estetikes, kryesisht per masazh. Te kene eksperience, ose te duan te mesojne ne kete fushe. Vajzat duhet te jene te […]

205 herë e lexuar, 1 herë sot