Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Dori86

  • Anëtarësuar në: 26/10/2016

Përshkrimi

image-0-02-05-08a3efb470d50cd2187392f94ded94f35bd422cd55cabbc3d3e3fa1eedac40c2-V-800x450

3,400 €

Okazion Shitet ford fiesta 1.4 nafte, viti 2007

Shitet ford fiesta 1.4 nafte ne dogan te paguar.Makina ne gjendje shume te mire motorike e xhenerike.

284 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG-20170224-WA0000

1,800 €

Okazion Shitet Opel Astra 1.6 benzin-gaz, viti 2001

Shitet Opel Astra 1.6 benzin-gaz me impiant te rri te sapo montuar ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.Konsum minimal.Me letra te paguara deri […]

222 herë e lexuar, 1 herë sot