Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth DF Trailers

  • Anëtarësuar në: 18/12/2017

Përshkrimi

 

Tirane, kerkohet specialist AutoCad 3D

Tirane, Ofroj vend pune disenjues (autocad 3D). Puna fokusohet ne disenjimin dhe projektimin parametrik te elementeve te ndryshem gjeometrik. Paga eshte e kenaqshme. Kritere qe […]

273 herë e lexuar, 0 herë sot

 

Tirane, kerkohet Shofer kamioni patenta CE

Tirane, Ofroj vend pune shofer kamioni (vetshkarkues). Paga është e kenaqshme. Ju keni mundesi të përfitoni më shumë se paga baze nëse realizoni më shumë […]

1782 herë e lexuar, 5 herë sot