Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për detox279

  • Anëtar që në: 24/03/2017

Përshkrim

1,500 LEK

Shes faqe facebook 8.8k

shes faqe facebook 8.8k fansa p 15 euro. linku i faqes: https://www.facebook.com/blackgirlspowers/ faqe aktive. 6-10k post reach..top fans: india albania turkey kosovo kontakt email: bboydetox@gmail.com

është lexuar 69 herë (0 herë sot)

17425065_1458406517534922_1502581566586117231_n

3,000 LEK

Ofrojme kurse kercimi – akademi kercimi

Ofrojme kurse kercimi per t gjitha moshat ne t gjitha llojet e kercimeve nga koreografe dhe instruktore te specializuar dhe diplomuar jashte shtetit. Kercime per […]

është lexuar 73 herë (1 herë sot)

 

Kerkoj te punesohem si Shites/Teknik Kompjuterash/Laptop ose Graphic Design...

Kerkoj te punesohem ne ndonje servis kompjuterash ose kompani qe ka nevoje per teknik ne fushen elektronike informatike kompjuterike. Kam ekspeienc pune te meparshme dhe […]

është lexuar 99 herë (0 herë sot)