Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për deniskurmaku

  • Anëtar që në: 02/03/2014
ONLINE tani

Përshkrim

0

4,390 €

Peugeot 407 2.0 Nafte Automatike Full !!

ONLINE tani

Shitet Peugeot 407 2.0L HDI, 136 Kuajfuqi, Viti prodhimit: 25/07/2005, Kilometra: 184.000, Makina disponon: Kambio automatike, Radio / CD / Navigator / Tel / Bluetooth, […]

është lexuar 30 herë (1 herë sot)

1

5,390 €

VW Golf 5 2.0 Tdi SPORTLINE

ONLINE tani

Shitet Golf 5 2.0 Nafte, 140 kuaj fuqi, Viti prodhimit 17/03/2004, Modeli SPORTLINE, Me dogane te paguar, Shume e shpejte dhe ekonomike, Kilometra: 167.000, 6 […]

është lexuar 15 herë (2 herë sot)

1

4,390 €

VW Golf 5 1.9 Tdi, viti 2004

ONLINE tani

Shitet Golf 5 1.9 TDI, 105 kuaj fuqi shume e shpejte dhe ekonomike, Viti prodhimit: 22/04/2004, Radio/CD, E sapo ardhur nga Franca me dogane te […]

është lexuar 18 herë (1 herë sot)