Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për deniskurmaku

  • Anëtar që në: 02/03/2014

Përshkrim

1

4,000 €

Peugeot 407 2.0L Nafte Kambio Automatike

Shitet Peugeot 407 2.0L Nafte – Kambio Automatike – Viti Prodhimit 25/07/2005 – KM: 184.000 – Sediljet Elektrike Me Ngrohje – Sallon Lekure Te Zi […]

është lexuar 104 herë (2 herë sot)

1

5,000 €

VW Golf 5 2.0 Tdi SPORTLINE

Shitet Golf 5 2.0 Nafte SPORTLINE 140 kuaj fuqi, Viti prodhimit 17/03/2004, Me dogane te paguar, Shume e shpejte dhe ekonomike, Kilometra: 167.000, 6 marsha, […]

është lexuar 294 herë (3 herë sot)

1

4,000 €

VW Golf 5 1.9 TDI

Shitet Golf 5 1.9 TDI (2 dyer), 105 kuaj fuqi shume e shpejte dhe ekonomike, Viti prodhimit: 22/04/2004, Radio/CD, E sapo ardhur nga Franca me […]

është lexuar 323 herë (3 herë sot)