Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth denisibeni

  • Anëtarësuar në: 04/05/2018

Përshkrimi

Lucidalastre-Automatica-Minali-Monotesta-1

7,000 €

Lucidatrice lastre automatike MINALI

Lucidatrice lastre automatike MINALI, lucidon lastra mermer e graniti ne menyre automatike Dimesionet e punes 4000 mm gjeresi me 2200 thellesi, 0699698310

207 herë e lexuar, 1 herë sot

incimar 800

6,000 €

Pantograf INCIMAR modeli 800

Pantograf INCIMAR modeli 800, eshte perdorur shume pak, ne gjendje te shkelqyer. Mund te shkruani ne cfaredo materiali, mermer granit dru plexiglas bronx, me pak […]

230 herë e lexuar, 0 herë sot

lucidatoro Comandulli

13,000 €

Lucidatoro monotesta, banco fisso, COMANDULLI,

Lucidatoro monotesta, banco fisso, COMANDULLI, lucidon mermere e granite drejt deri ne trashesine 300 mm dhe toro (te rrumbullakosur, gjysem te rrumbullaket) deri ne trashesine […]

180 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta