Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth deni.

  • Anëtarësuar në: 14/02/2017

Përshkrimi

20180412_184846

59,000 €

Apartament ne shitje 2+1

Shitet Apartament 2+1 me hipoteke tek ish-fusha aviacionit. Apartamenti kasiperfaqe 72.5 m2 me planimetri te rregullt dhe ndodhet ne nje zone me infrastrukture te organizuar.

103 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta