Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth deni.

  • Anëtarësuar në: 14/02/2017

Përshkrimi

20180412_184857

59,000 €

Apartament ne shitje 2+1

Apartamenti ka siperfaqe 72.5 m2(pa perfshire hapsirat e perbashketa) dhe eshte me hipoteke. Gjithashtu ka planimetri te rregullt. Ndodhet tek ish-fusha aviacionit (buze pedonales), nje […]

573 herë e lexuar, 3 herë sot

 

Ekonomist Part’Time

Ofrohet konsulence per bizneset persa i perket: – Deklarimit te Librave te shitjes dhe blerjes – Deklarim TVSH-je – Deklarim Sigurime Shoqerore & Shendetesor, Tatimi […]

488 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta