Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për dashi

  • Anëtar që në: 30/12/2012

Përshkrim

190 LEK

Shtepi private 1+1 me qera prane Qytetit Student, Tirane

Jap shtepi private me qera ne tirane tek rruga Todi Shkurti 200m mbi pallatet grand afer tek qyteti studenti . Shtepia eshte me 1 dhome […]

është lexuar 32 herë (1 herë sot)

210 LEK

Shtepi 2+1 me qera tek Qyteti Student, Tirane

Jap shtepi private me qera ne tirane tek rruga Todi Shkurti 200m mbi pallatet grand afer tek qyteti studenti . Shtepia eshte me 2 dhoma […]

është lexuar 294 herë (1 herë sot)

200 LEK

Shtepi 1+1 me qera tek Qyteti Student, Tirane

Jap shtepi private me qera ne tirane tek rruga Todi Shkurti 200m mbi pallatet grand afer tek qyteti studenti . Shtepia eshte me 1 dhome […]

është lexuar 156 herë (3 herë sot)

360 LEK

apartament me qera tek Mihal Grameno

Jap apartament me qera kati 2te, qe ndodhet tek Mihal Grameno. Apartamenti esht i ri, i mobiluar dhe i pershtacem per 2 familje ose 6 […]

është lexuar 237 herë (2 herë sot)

220 LEK

Apartament 1+1 me qera ne Qytetin Studenti, Tirane

Jap apartament me qera qe ndodhet tek rruga Budi tek Qyteti Student tek hyrja mbase ambasades amerikane qe drejtohet tek qyteti studenti prane godines 7/8 […]

është lexuar 220 herë (3 herë sot)