Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth dashi

  • Anëtarësuar në: 30/12/2012

Përshkrimi

190 LEK

Shtepi private 1+1 me qera prane Qytetit Student, Tirane

Jap shtepi private me qera ne tirane tek rruga Todi Shkurti 200m mbi pallatet grand afer tek qyteti studenti . Shtepia eshte me 1 dhome […]

250 herë e lexuar, 1 herë sot

200 LEK

Dyqan me qera tek Qyteti Student, Tirane

Jap ambient/dyqan me qera qe ndodhet ne Qytetin Student, Rruga Budi. Ambienti esht aktualisht i pershtatcem per parukeri. Ambienti mund te perdoret dhe per biznese […]

514 herë e lexuar, 0 herë sot

190 LEK

3 Garsionere me qera tek Qyteti Student, Tirane

Jap 3 garsoniere me qera ne Tirane tek rruga Budi tek Qyteti Student. Garsonieret jane te mobiluara dhe te reja. Cdo garsoniere esht e pershtashme […]

252 herë e lexuar, 0 herë sot