Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Publiko oferta FALAS! Në çdo kategori, çfarëdo sasi, nga cilido postues.

Informacion për Dashamir Saraci

  • Anëtar që në: 06/01/2017

Përshkrim

650,000 €

Shitet Ford transit 15-vendesh ne gjendje te shkelqyer

Shitet Ford transit 15-vendesh ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike 6500 euro

është lexuar 500 herë (0 herë sot)

Shitjet e fundit tek 100oferta