Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Danjela

  • Anëtarësuar në: 29/03/2017

Përshkrimi

fyjn

78,000 €

Shtepi prane komisariatit te policise

Shtepia eshte 350m ajo perbehet nga oborri 30m,nga shtepia me dy kate secili kat nga 80m dhe pjesa tjeter eshte bashte.Me certefikate pronesie te rregullt.Cmimi […]

404 herë e lexuar, 0 herë sot

Shtepi-dy-katesh

55,000 €

Shtepi dy kateshe, secili kat me nga 90m

Shitet shtepi me 2 kate secili kat me nga 90m shtepi e re me kollona ,solete e cati fallco,dritare duroalumin.Ka tre dhoma gjumi ,sallon , […]

601 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta