Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Publiko oferta FALAS! Në çdo kategori, çfarëdo sasi, nga cilido postues.

Informacion për Auto Cyrbja

  • Anëtar që në: 25/10/2014

Përshkrim

foto makine benz

7,250 €

Shitet Mercedes Benz E 220 CDI, viti 2003, FULL

Shitet Mercedes Benz E 220 CDI viti 06-2003 Sensor parkimi para mbrapa Tapiceri Lekure e zeze Sedile elektrike dhe me memorje Timon me levizje elektrike […]

është lexuar 38 herë (3 herë sot)

makine kambio manuale

4,950 €

Mercedes-Benz C 220 CDI Viti 05-2003

Mercedes-Benz C 220 CDI “Viti 05-2003” Sensor parkimi para mbrap Lekur e zeze, sedile me ngrofje Sedile me memorje dhe timon me levizje Pasqyra me […]

është lexuar 91 herë (0 herë sot)

benz me tavan xhami

7,300 €

Shitet Mercedes E 220 CDI “Avantgarde” viti 2003 Panorama

Shitet Mercedes E 220 CDI “Avantgarde” viti 2003 Tavan xhami Sensor parkimi para mbrapa Sallon lekure e zeze, klima-tronik 2 zona Fener me lupo bi-xenon […]

është lexuar 110 herë (0 herë sot)

rruga makinave

7,400 €

Shitet Mercedes-Benz C 270 CDi “Avantgarde” 12-2004

Shitet Mercedes-Benz C 270 CDi “Avantgarde” 12-2004 Sensor parkimi, Bi-Xenon Hapse xhami, lekur+Rrobe Gri Navigator i mall + bagazhier 6 cd Disqe aluminj 17 goma […]

është lexuar 177 herë (1 herë sot)

shitet makina benz

6,750 €

Mercedes Benz E 240 Benzin+Gaz automatike viti 2003

Mercedes Benz E 240 Benzin+Gaz viti 2003 Impjanti origjinal “Prins” Makina e ardhur nga Gjermania Sensor parkimi, navigator Kamjo automatike tiptronik ( km 217,041 )me […]

është lexuar 128 herë (1 herë sot)

makine e klas benz

7,300 €

Mercedes Benz E 220 CDI “Avantgarde” 05-2004

Mercedes Benz E 220 CDI “Avantgarde” 05-2004 Sensor parkimi, Bi-xenon Lekur + cope Disqe alumini 16 Navigator i mall dvd Euro 4 “i ardhur nga […]

është lexuar 108 herë (1 herë sot)

njoftime per e klas shitje

11,500 €

Mercedes-Benz E 220 CDI “Evo” >

Mercedes-Benz E 220 CDI “Evo” > Sensor parkimi para mbrapa 173451 km Hapse xhami siper Sendile lekure me levizje elektrike Bi-xenon , Navigator i mall […]

është lexuar 130 herë (1 herë sot)

makina shitje durres

6,300 €

Mercedes-Benz C 220 CDI “viti 05-2006” Avantgarde

Mercedes-Benz C 220 CDI “viti 05-2006” > Motorr i zi EVO Sensor parkimi para mbrapa Nivigator + radio cd Tapiceri e kombinuar lekur+rrobe Disqe aluminj […]

është lexuar 182 herë (1 herë sot)

16997950_798514490302143_4117367160706916541_n

5,500 €

Mercedes Benz E 280 Benzin+Gaz automat viti 2001

Mercedes Benz E 280 Benzin+Gaz impjant 2 vjet garanci Avantgarde viti 2001, gjermania prej ardhja Tapiceri lekure sedile me ngrofje Pasqyra me palosje, perde ne […]

është lexuar 143 herë (1 herë sot)

njoftime makina durres

7,900 €

Mercedes Benz E 220 CDI “Avantgarde” EVO viti 2006

Mercedes Benz E 220 CDI “Avantgarde” viti 2006 Motorr i Zi EVO km 163245 Sensor parkimi para mbrapa Tapiceri lekure + rrobe Fener me lupo […]

është lexuar 190 herë (3 herë sot)

Faqe 1 nga 21 2

Shitjet e fundit tek 100oferta