Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për cristin

  • Anëtar që në: 13/06/2017

Përshkrim

19125497_697156820469607_1347604099_o

2,000 LEK

Apartamente pushimi 1+1 me te gjitha kushtet, Plazhi i vjeter, Vlore

apartamente 1+1 me te gjitha kushtet, ambient gatimi dhe kondicioner, zona 200 m larg nga plazhi

është lexuar 85 herë (0 herë sot)