Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për cosmos_computer

Përshkrim

Cosmos Computer Land operon ne tregun shqiptar ne fushen e elektronikes qe nga viti 2002. Qe ne fillimet e aktivitetit te tij, ne bashkepunim dhe me partnere te tij ne Gjermani i ka ofruar tregut tone cilesine me te mire, markat me me emer ne elektonike; kompjutera desktop te rinj dhe te perdorur, printera, skaner, aksesore nga me cilesoret.

35,000 LEK

Sales Manager

COSMOS DISTRIBUTION (partner i COSMOS COMPUTER LAND, me nje aktivitet prej me shume se 15 vite ne fushen e elektronikes) me nje staf te trajnuar […]

është lexuar 32 herë (0 herë sot)

35,000 LEK

IT Support Teknik

COSMOS DISTRIBUTION me nje aktivitet prej me shume se 15 vitesh ne fushen e elektronikes dhe nje staf te trajnuar dhe kualifikuar ka marre perfaqesimin […]

është lexuar 37 herë (1 herë sot)

 

Kerkohet Teknik Kompjuteri

COSMOS COMPUTERLAND, me një eksperiencë 15 vjecare në tregun e IT, kërkon të punësoj Teknik Kompjuteri. Kërkesat e vendit të punës: • Të ketë njohuri […]

është lexuar 165 herë (0 herë sot)