Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth cologn

  • Anëtarësuar në: 04/12/2016

Përshkrimi

2,000 €

Okazion Renault scenic 1.6 benzine, viti 2000

Renault scenic 1.6 ne gjendje shum të mir motorike dhe xhenierike.me dokumenta,te paguara deri ne korrik 2017.çmimi I diskutushëm

574 herë e lexuar, 0 herë sot