Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Cityhome

  • Anëtarësuar në: 07/04/2017

Përshkrimi

1

35,500 €

Shitet apartament sip 80 m2

CITYHOME ka per te shitur apartament sip 80 m2. Apartamenti eshte i ri dhe ndodhet tek Stadiumi “Loro Borici” Shkoder Agjentet tone kane bere maksimumin […]

386 herë e lexuar, 4 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta