Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth citroenc3

  • Anëtarësuar në: 26/11/2016

Përshkrimi

4,200 €

Shitet citroen c3 nafte viti 2006

-Airbag shoferi dhe pasagjeri -Mbyllje qendrore me pult -Kroskot dixhital -Xhama elektrike perpara dhe mbrapa -Pasqyrat e jashtme elektrike -Drita mjergulle -Kompjuter bordi multi-funksional -Radio […]

405 herë e lexuar, 0 herë sot