Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Century21properties

  • Anëtarësuar në: 31/01/2018

Përshkrimi

0cf2124d-9cdd-e7ec-e173-5e7a8a39115d

800 €

QENDER,SUPER APARTAMENT 2+1 PER QIRA

Jepet me qira apartament 2+1 i sapo mobiluar ne nje nga godinat me siguri teper te larte,me punime cilesore si dhe nje administrim shume te […]

149 herë e lexuar, 1 herë sot

8f141024-2fe3-529c-07e5-ae5c4d6a6c0f

800 €

JEPET ME QIRA APARTAMENT LUKSOZ ME POST PARKIMI

Jepet me qira apartament 2+1 me post parkimi tek rruga e bogdaneve! Apartamenti eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndjenje super te […]

164 herë e lexuar, 0 herë sot

32a48ee1-5751-4c46-b112-1d904d698faf

52,000 €

SHITET VILE 1 KATESHE NE LAPRAKE

Shitet vile nje kateshe 79m2 ne Laprake . Me nje dhome ndenje,dy dhoma gjumi,dy banjo,korridor te madh dhe nje tualet . Vila eshte e vendosur […]

278 herë e lexuar, 1 herë sot