Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Century 21 CPM

  • Anëtarësuar në: 21/02/2017

Përshkrimi

13631562_1230834720268704_1253219562657559194_n

77,700 €

Shitet super apartament 2+1

Prane Poliklinikes nr. 10 Shitet apartament 2+1 me sip. 101 m2 me super organizim dhome ndenje me ambjent aneksi te vecuar dhe ballkon, dy dhoma […]

86 herë e lexuar, 0 herë sot

pjesa jashtme (4)

78,000 €

OKAZION SHITET APARTAMENT

Shitet apartament 2+1 prane komisariatit nr: 4, ne nje nga komplekset me te mira te zones. Apartamenti ka sip. 101.4 m2, i mireorganizuar ne dy […]

107 herë e lexuar, 0 herë sot

w3 (1)

105,500 €

Super apartament 3+1

Shitet apartament 3+1 Ne rrugen e Dibres, prane Ministrise se Mbrojtjes shitet apartamnet 3+1 me sip. 133.7 m2. Me nje super organizim ne dhome ndenje, […]

70 herë e lexuar, 0 herë sot

w (1)

56,000 €

Shitet apartament 1+1 me hapsira te bollshme

Ne rr. e Dibres shitet apartament 1+1 me sip. 71.4 m2. Hapsira te medha te ndara ne nje dhome ndenje me dalje ne ballkon dhe […]

57 herë e lexuar, 0 herë sot

pj brendshme (2)

74,000 €

Super apartament ne kompleks rezidencial

Afer Kinostudios Shitet apartament 2+1 me sip. 96.6 m2 i superorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje me aneks te vecuar dhe dalje ne ballkon. […]

102 herë e lexuar, 0 herë sot