Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Century 21 CPM

  • Anëtar që në: 21/02/2017
ONLINE tani

Përshkrim

B12mod BERE

75,800 €

Apartament 2+1 NDRYSHO STILIN TEND TE JETESES!

ONLINE tani

APARTAMENT 2+1 sipas kerkesave tuaja: Prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitet apartament 98 m2 pozicionuar ne katin e […]

është lexuar 155 herë (0 herë sot)

E23-mod BERE

76,300 €

Apartamenti qe po kerkoni!

ONLINE tani

Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitet apartament 99 m2 pozicionuar ne katin e dyte, […]

është lexuar 100 herë (0 herë sot)

@ (2)

71,700 €

OKAZION SHITET APARTAMENT

ONLINE tani

Ne rr. e Dibres prane Komisariatit nr: 4 SHITET APARTAMENT me cilesi te larte ndertimi dhe cmim ekonomik. Apartamenti ka sip. 93 m2 i mireorganizuar […]

është lexuar 129 herë (1 herë sot)

tb (4)

77,900 €

shitet apartament 2+1

ONLINE tani

Shitet apartament 2+1 me sip. 101.1 m2. Me super organizim ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete. Ne katin e 6 ku ju […]

është lexuar 101 herë (0 herë sot)

17407729_10208353034963226_1329220713_o

77,900 €

Shitet apartament 2+1

ONLINE tani

Prane Kinostudios Shitet apartament 2+1 me sip. 101 m2 i ndare ne dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje. Apartamenti ndodhet ne katin e peste […]

është lexuar 111 herë (0 herë sot)

76,300 €

SHTEPIA JUAJ E ENDRRAVE

ONLINE tani

Ne kinostudio SHITET APARTAMENT 2+1, sip 99m2, i oraganizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete e ballkon, ne katin e dyte me […]

është lexuar 141 herë (0 herë sot)

222.RGB_color.0003 (2)

78,600 €

Oportunitet qe nuk duhet humbur, Shitet apartament 2+1

ONLINE tani

Shitet apartament 2+1 prane komisariatit nr:4 me sip. 102 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me aneks e ballkon dhe 2 […]

është lexuar 173 herë (0 herë sot)

tb (4)

75,000 €

Shitet Apartament 2+1 ne rrugen e Dibres

ONLINE tani

Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitet apartament 97.4 m2 pozicionuar ne katin e pare, […]

është lexuar 180 herë (1 herë sot)

13631562_1230834720268704_1253219562657559194_n

105,600 €

Super apartament 3+1

ONLINE tani

Shitet apartament 3+1 i ndodhur ne nje kompleks te ndertuar me cilesi te standarteve europiane. Apartamenti ka sip. 133.7 m2 i organizuar ne tre dhoma […]

është lexuar 119 herë (0 herë sot)

tb (2)

78,000 €

Shitet apartament 2+1 PRANE QENDRES, POR ME QETESINE E PERIFERISE

ONLINE tani

Shitet apartament 2+1 prane komisariatit nr: 4, ne nje nga komplekset me te mira te zones. Apartamenti ka sip. 101.4 m2, i mireorganizuar ne dy […]

është lexuar 195 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 41 2 3 4