Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Carsales

  • Anëtar që në: 25/07/2017

Përshkrim

IMG_2481

 

Mini Cooper 2012 Super Ofertee !!!

Kambio Automaike ,Kontroll dinamik i stabilitetit , timon lekure, sistem alarmi, sedilje sportive cope , tavani dhe kapaket e pasqyrave ngjyre te zeze, sensore shiu, […]

është lexuar 126 herë (1 herë sot)

 

Okazion BMW X5 30d, viti 2010

Ngyra e jashteme e zeze,Tapiceria lekure ngjyre bezhe camel, Active steering,ADAPTIVE DRIVE, Amortizatoret e pasem me ajer Amortizatore me nvel te ndryshueshem,Timon sportive prej lekure […]

është lexuar 118 herë (0 herë sot)

IMG_2822

 

MINI Cooper S ALL4 Countryman, viti 2011

Tapiceri lekure dhe cope ngjyre Carbon Black dhe Dark Tabacco , ,Stabilitet dinamik i kontrollit , Goma run-flat , disqe me 5 yje Duble Spoke […]

është lexuar 247 herë (0 herë sot)