Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Brixhi

  • Anëtarësuar në: 21/11/2016

Përshkrimi

15205625_10205584273364727_1485425170_o

1,200 €

Shitet Opel Corsa 1999

Makina shitet per arsye mosperdorimi duke qene se une nuk ndodhem ne Shqiperi jetoj jashte shtetit.Eshte ne gjendje shume te mire nga ana mekanike dhe […]

1255 herë e lexuar, 0 herë sot

22119753_1832800770093372_1774724598_o

15,000 €

Porsche vit prodhimi 2005 motorr 4.5 benzi + gaz

Shitet makina Porsche me vit prodhimi 2005 motorr 4.5 benzi + gaz, navigator, 2 pal goma plus Nje pal 19 she nje pale 22, letra […]

190 herë e lexuar, 0 herë sot

8C104

250 €

Ora dore Via Vittorio Veneto 1989

Ne jemi brand-i me i ri ne Shqiperi persa i perket veshjeve dhe aksesoreve ,duam tu prezantojme disa ora dore per meshkuj dhe femra te […]

71 herë e lexuar, 0 herë sot