Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Brixhi

  • Anëtar që në: 21/11/2016

Përshkrim

8C104

250 €

Ora dore Via Vittorio Veneto 1989

Ne jemi brand-i me i ri ne Shqiperi persa i perket veshjeve dhe aksesoreve ,duam tu prezantojme disa ora dore per meshkuj dhe femra te […]

është lexuar 27 herë (4 herë sot)

15205625_10205584273364727_1485425170_o

1,200 €

Shitet Opel Corsa 1999

Makina shitet per arsye mosperdorimi duke qene se une nuk ndodhem ne Shqiperi jetoj jashte shtetit.Eshte ne gjendje shume te mire nga ana mekanike dhe […]

është lexuar 949 herë (0 herë sot)