Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Choose Balkans

  • Anëtar që në: 30/05/2017

Përshkrim

IMG_3951

500 €

Liqeni i Thate – Apartament pjeserisht i mobiluar – Siperfaqja – 200 ...

Apartament pjeserisht i mobiluar – Siperfaqja – 200 m2 – 3 Dhoma Gjumi – 3 Tualete – Ballkon Spacioz – Parking Privat ne Garazhd -Pamje […]

është lexuar 115 herë (0 herë sot)

IMG_20170531_110210

400 €

Apartament 1+1 me Qira Afatgjate prane sheshit Willson

Apartament totalisht i mobiluar në një nga zonat më të mirat të Tiranës. I lokalizuar në katin e tetë me ashensor, mbi Big Market tek […]

është lexuar 137 herë (1 herë sot)

280 €

Apartament 1+1 me Qira Afatgjate ,Pallatet Agimi

Apartament me qira afatgjate mbi Farmacine Greke. Kati i 3 . I mobiluar. Me pamje nga Lana.

është lexuar 124 herë (0 herë sot)

58,000 €

Apartament per Shitje 1+1 tek Pallatet e te Huajve

Apartamenti i mobiluar ndare ne 1 dhome gjumi ,kushine-sallon,tualet ,depo funksionale.

është lexuar 144 herë (0 herë sot)

IMG_20170608_140340

42,000 LEK

Apartament 2+1 me Qira për Zyra Tek Pallatet 1 Maji

Ambient 2+1 I lokalizuar tek Pallatet 1 Maj . Ambienti është I pamobiluar dhe ndodhet në katin e dytë. Ambienti ka njê sipërfaqe të përgjithshme […]

është lexuar 76 herë (0 herë sot)

unnamed (2)

350 €

Apartament me Qira Afatgjate Perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi

Apartament 1+1 totalisht i mobiluar . Ndare ne 1 dhome gjumi , soxhorno , kushine,tualet . Pajisur me ajer te kondicionuar . Kati i 8 […]

është lexuar 54 herë (0 herë sot)