Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Shkoder

  • Anëtar që në: 01/01/2017

Përshkrim

DSCN5462

150 €

Skaner HP Jetscan 8250

Skaner HP, modeli Jetscan 8250 Digital Flatbed Scanner / Document Scanner. Ne gjendje optimale pune, profesional dhe i kompletuar.

është lexuar 212 herë (1 herë sot)

20161218_153020[1]

60 €

Ore dore Skagen, per meshkuj

Ore dore per meshkuj, e markes daneze Skagen. Modeli SKW6164P. E re dhe origjinale. Water resistant 3 ATM (30 meter).

është lexuar 309 herë (0 herë sot)

20170331_212452

1,000 LEK

Ore dore per meshkuj e femra

Ore dore e vecante dhe e re per meshkuj e femra. Rrip lekure i zi dhe fushe e bardhe

është lexuar 37 herë (1 herë sot)

20170331_213013

1,000 LEK

Ore dore Geneva, per femra

Ore dore e re Geneva me rrip lekure te bardhe dhe fushe gri te ndritshme

është lexuar 33 herë (1 herë sot)

20170414_132425

1,000 LEK

Ore dore Quartz per femra

Ore dore Quartz per femra. Moderne dhe e re, me rrip lekure te zi.

është lexuar 21 herë (0 herë sot)

Shitjet e fundit tek 100oferta