Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Shkoder

  • Anëtarësuar në: 01/01/2017

Përshkrimi

20170331_213013

1,000 LEK

Ore dore Geneva, per femra

Ore dore e re Geneva me rrip lekure te bardhe dhe fushe gri te ndritshme

148 herë e lexuar, 0 herë sot