Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth brand

  • Anëtarësuar në: 19/01/2013

Përshkrimi

e-class-white

7,500 €

Benz-Mercedes E-220 CDI, NAFTE,2009

Karburanti: Diezel Ngjyra…..: e bardhe Kamjo……: automatik Ftohja……: Klima Fuqia KW..: 96 KM……….: 220000 BENZ-MERCEDES E-220 CDI, NAFTE, I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA, SEDILE LEKURE […]

189 herë e lexuar, 0 herë sot

6176_111361926073_111354321073_2279613_2527392_n[1][1][1]

37,000 €

PLAZH, Golem MALI I ROBIT shes apartament 2+1+2 BLK Kati 3,sip.74 m²,cmimi ...

Zona/Rruga :PLAZH, mali i robit Ne Golem ,tek Mali i Robit,70mt nga deti, shitet ap.2+1+2 ballkone,sip.74m/2, me pamje te shkelqyer nga pishinat dhe ambienti i […]

122 herë e lexuar, 0 herë sot