Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth blejsidbajro

  • Anëtarësuar në: 28/03/2015

Përshkrimi

503704-500x300

130,000 €

Shitet Vilë, 2Kateshe, Plazh-Durres +530m2

Shitet shtepi 2 kateshe +530m2! Shtepia ndodhet ne zonen e Plazhit ne Durres.Rruga “Mbreti i Arbrit” prane Kompleksit Kasa.Shtepia eshte ne gjendje mjaft te mire,perbehet […]

359 herë e lexuar, 3 herë sot

20171229_142844

20,000 LEK

Jepet me qera magazine +150m2plazh durres lagjia13 rruga mbreti i arbrit

Jepet me qera magazine ne plazh durres lagjia13…150m2 mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti…cmimi 150mij lek te vjetra..nr cel..0682140159

115 herë e lexuar, 1 herë sot

orca-image-1503746015127.jpg_1503746015235

90,000 €

Shitet Shtepi 2kateshe Fushe-Mamurras 580m2

Shitet shtepi 2 kateshe fushe mamurras..kati pare 80m2,kati dyte 80m2,,oborr 300m..100m magazine..toke 3700 m,45rrenje ullinj dhe vresht…Te interesuarit nr cel +355684178347 Cmimi 90.000€ i diskutueshem

307 herë e lexuar, 0 herë sot