Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Publiko oferta FALAS! Në çdo kategori, çfarëdo sasi, nga cilido postues.

Informacion për bledi.caco

  • Anëtar që në: 28/03/2015

Përshkrim

Lamborgini

210 €

Hoverboard 6.5inc i ri bluetooth 210 eur i diskutuar

Hoverboard Smart Balance Segway, i ri, ne kuti. Model origjinal i sjelle nga Austria, i perdorur si produkt reklame tek dyqani ne Austri ( ndaj […]

është lexuar 7 herë (0 herë sot)

Asus X401U

245 €

Laptop Asus ultra slim i ri + cante 245 eur

Laptop ASUS Ultra Slim 14 inc, model si Mac Book Air, i sjelle nga Austria, i ri, ne qese bashke me nje cante. Procesor dual […]

është lexuar 11 herë (0 herë sot)

2

23,000 LEK

Biciklete origjinale nga Austria cmimi 23 000 lek i diskutuar

Biciklete origjinale nga Austria, mjaft rezistente, ne gjendje mjaft te mire, pothuaj si e re. Me disqe dopio, Marka Kairui Badlud model BL-730, Certifikuar 27 […]

është lexuar 19 herë (1 herë sot)

iPhone_5c_white

19,500 LEK

iPhone 5c gjendje perfekte 19500 lek i diskutuar

Iphone 5c , origjinal i sjelle nga USA, Memoria 16 Gb, RAM 1 Gb, Kamera 8 mpx , Kamera para 1.2 mpx, Bluetooth, Wireless, GPS, […]

është lexuar 209 herë (1 herë sot)

Xbox-account

110 €

Account per Xbox 360 me pistat, lojtaret dhe fifa points 110 eur i diskutua...

Account per Xbox 360, pistat e reja ne BO2 Zombie dhe multiplayer te blera online tek Microsoft direkt nga llogaria e Xbox-it, Costumized Guns, DLC […]

është lexuar 165 herë (0 herë sot)

79718_08

390 €

Laptop Sony Core i7, graf i dedikuar 1Gb, 16.4inc Full HD 390 eur i diskutu...

Sony VGN-VPCF12M1E Model: PCG-81212M, Procesor Core i7, RAM 4Gb, Hdd 750Gb, Graf GeForce GT330M 1Gb e dedikuar, web Cam, ekran 16.4 inc FULL HD, Blu […]

është lexuar 648 herë (1 herë sot)

HP635

250 €

Laptop i Ri, HP 635 bashke me canten 250 Euro

Laptopi HP 635 i Ri i pa perdorur, bashke me canten origjinale HP, i sjelle nga Gjermania Ne nje blerje promocion bashke me nje printer […]

është lexuar 1016 herë (0 herë sot)

Shitjet e fundit tek 100oferta