Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth biznesi1

  • Anëtarësuar në: 09/01/2018

Përshkrimi

2,900,000 $

Shitet Biznes Elektroshtepiake me Shumice

Biznes Elektroshtepiake me Shumice Pakice, Importues ,Kine ,Yurqi ,dhe me te drejta distributori per artikuj te kerkuar nga tregu ne te gjithe Shqiperine. Biznesi ka […]

509 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta