Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Bistra

  • Anëtarësuar në: 03/12/2016

Përshkrimi

FB_IMG_1478973228210

15,000 LEK

Mjalte Geshtenje

Kemi mjalt geshtenje.Nga malsia e mavroves.Te certifikuar nga shoqata e bletarritsve, per cilsin.Te paret cdo vit ne certifikim dhe pjesmarrje ne panaire ne shtetet e […]

200 herë e lexuar, 0 herë sot