Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth BIS Business Integration Solutions shpk

  • Anëtarësuar në: 05/01/2018

Përshkrimi

400dpiLogo (1)

 

Kerkohen 4 programator/e

Kompania italiane BIS Business Integration Solutions SHPK e cila operon ne fushen e krijimit te programeve menaxheriale per bizneset shqiptare dhe italiane, kerkon 4 programator/e […]

151 herë e lexuar, 0 herë sot