Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth besnik1981

  • Anëtarësuar në: 18/07/2018

Përshkrimi

20180718_161725

350 €

Ofertë – dhomë gjumi në gjëndje shumë të mirë

Shes dhomë gjumi në gjëndje shumë të mirë. Plus frigorifer Candy me dy kate. Tavolinë mesi. Tavolinë kompiuteri. Divanoletto tresh dhe divanoletto dysh. Një kolltuk. […]

334 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta