Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Besi silda

  • Anëtarësuar në: 07/01/2018

Përshkrimi

20171214_161953

13,000 LEK

Dollap rrobash me 3 kanata dhe 3 sirtar

Shes nje dollap rrobash me 3 kanata dhe 3 sirtar dollapi eshte i ri i blere para 5 muajve eshte i pa gervishtur fare cmimi […]

725 herë e lexuar, 1 herë sot

20180104_091310

2,300 €

Golf 4 i vitit 1999 motorr 1.4 gaz benzine

Shes golf 4 i vitit 1999 motorr 1.4 gaz benzine motorri i ri eshte bere 570 mije leke ka bere 4000km disqe alumin tapiceria e […]

686 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta