Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth besi.milori

  • Anëtarësuar në: 28/03/2015
  • Facebook

Përshkrimi

BMX1

12,000 LEK

Biciklete tip BMX, Marka : MAWET Festino Shock , e sjelle nga Austria 12000...

Biciklete tip BMX, Marka : MAWET Festino Shock , e sjelle nga Austria • Gomat: 20 inch • Frenat : Capstone • E pershtatshme per […]

136 herë e lexuar, 0 herë sot

Samsung NP-R540

350 €

Laptop Samsung i7 350 eur i diskutuar

Laptop Samsung NP-R540, ne gjendje perfekte, i sjelle nga Gjermania. Ekran 15.6 inch , Procesor Intel Core i7 Ghz , RAM 4 Gb , HDD […]

456 herë e lexuar, 0 herë sot

BicikleteMeilda

19,500 LEK

Tirane, shes Biciklete nga Austria 19 500 lek i diskutuar

Biciklete e sjelle nga Austria, marka Meilda 8600, biciklete super design: Vogue Sport Fashion, Fashion Super Sport 7005, Disqe dopio mjaft rezistente, Goma Eywatire, Comfortable […]

148 herë e lexuar, 0 herë sot

hp pavillion dm1

210 €

Tirane, shes Laptop HP 11.6inc, 210 Euro i diskutuar

Hp Pavilion DM1 Mini Model: dm1-1115ez, Procesor Dual Core U2300, RAM 2Gb, Hdd 200Gb, Web Cam,11.6″, Wireless, Ngjyra e Bardhe dhe metalixato, Super i paraqitshem. […]

55 herë e lexuar, 0 herë sot

hp 250 g3

350 €

Laptop HP 250 G3 350 Euro

Laptop i sjelle nga Gjermania, marka HP 250 G3, ne gjendje pothuaj si i ri · Ekran 15.6inc, · Procesor Core i3-4005U ( gjenerata e […]

60 herë e lexuar, 0 herë sot