Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Publiko oferta FALAS! Në çdo kategori, çfarëdo sasi, nga cilido postues.

Informacion për Bertomarku

  • Anëtar që në: 24/12/2016

Përshkrim

received_1695445470734964

2,200,000 LEK

Fiatagri 90-90 ne gjendje shume te mir +plug dhe disk

Shitet fiatagri 90-90 ne gjendje shume te mir pune ka plug dhe disk ka 5000 or pune shitet per arsye emigrimi

është lexuar 624 herë (0 herë sot)

Shitjet e fundit tek 100oferta