Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Beni2050

  • Anëtarësuar në: 06/01/2018

Përshkrimi

2825277F-C359-4383-9FFB-013ACC5D0B53

9,999 LEK

Apple iPhone 4s – 64GB – Black (Unlocked)

Shes Apple iPhone 4s – 64GB – Black (Unlocked). Eshte ne gjendje shume te mire. Eshte i paster dhe punon me icloud. Ju mund te […]

301 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta