Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Bani DUSHKU

  • Anëtarësuar në: 13/02/2018

Përshkrimi

55,000 €

APARTAMENT PER SHITJE

Shitet nje apartament 1+1 i cili ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dy katesh. Apartamenti ka nje siperfaqe 57m2 dhe ndodhet prane […]

305 herë e lexuar, 0 herë sot

490 €

APARTAMENT ME QERA I PERSHTATSHEM DHE PER BIZNES

Jepet apartament me qera 3+1.Apartamenti ka nje siperfaqe 108m2 dhe oragnizohet ne 3 dhoma gjumi edhe 1dhome ndenje,dhe nje tualet me ajrosje natyrale.Apartamenti ndohet ne […]

339 herë e lexuar, 0 herë sot

380,000 €

SHITET NJE VILE 2 KATESHE ne afersi te stadiumit dinamo

Vila ndodhet ne afersi te stadiumit dinamo. Vila eshte ndertim me arkitekture bashkekohore. Ndertesa eshte me hipoteke te rregullt ne 2016. Ka nje siperfaqe totale […]

311 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta