Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth B.H

  • Anëtarësuar në: 08/01/2017

Përshkrimi

v70-1

2,300 €

Shes Volvo v70

Goma aktive para. Hapje/mbyllje qendore e dyerve me pult. Xhama dhe pasqyra elektrike. Airbag para dhe anash. Sediljet e para me ngrohje. Pilot automatik dhe […]

155 herë e lexuar, 1 herë sot

WhatsApp Image 2018-07-04 at 18.38.32

15,000 €

OKAZION / Shitet klinike dentare.

Klinika funksionon me kohe te plote dhe eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet e duhura: – Poltron dentar – Turbine me LED – Micromotor […]

52 herë e lexuar, 0 herë sot