Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Avni 999

  • Anëtarësuar në: 18/02/2016

Përshkrimi

depoozit

70,000 LEK

Depozit Uji 5000 L horizontale

Shitet depozit uje 5000 litroshe zingato horizontale. shume pak e perdorur dhe ne gjendje perfekte. Eshte perdorur per uje te pishem. Cmimi 70.000 lek te […]

103 herë e lexuar, 0 herë sot

14522876_153043485154543_3263176729043026422_n

310,000 €

OKAZION !!Shitet-Kembehet LOKAL ne rruge kryesore 790euro/m2

Okazion !!!! Lokali Buze rruge nacionale te Dajtit 790 euro/m2 me nje siperfaqe prej 375 m2. I eshte lene nje pjes verand prej 120 m2 […]

80 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG-20161202-WA0000

16,000,000 LEK

OKAZION! Toke e mbjell me PAULOWNIA 2 Hektar

Shitet Toke buqesore ne afersi te Lushnjes te kthesa e Divjakes shume prane Autostrades kryesore ( 400 m ajrore larg). Toka lidhet direkt me nenkalim […]

102 herë e lexuar, 0 herë sot

Doni-Toka 500 m2 Karpen

50 €

OKAZION!!! Kembehen Toka me Apartament

Kembehen toka ne bregdet te pajisura me certifikate pronesie. Shoqerohen me foto ku tregojne vendodhjen eksakte nga Google Map. Tokat Shiten ose nderrohet me apartament+ […]

100 herë e lexuar, 0 herë sot

14522876_153043485154543_3263176729043026422_n

500 €

OKAZION! Lokal me qera 375 m² ne Tirane

Dyqani ndodhet prane Restorant Freskut ne rrugen nacionale te Dajtit me nje siperfaqe prej 375 m2. I eshte lene nje pjes prej 120 m2 verand […]

214 herë e lexuar, 0 herë sot

290 €

Golem, 2+1;1+1 290 euro/m² (Villa Belvedere)

Okazion !!! Shes Apartament 2+1 dhe 1+1 te HIPOTEKUAR me Cmim 290 euro/m2. Pallati ndodhet ne afersi te Hotelit “Villa Belvedere” ne pozicion panoramik, eshte […]

219 herë e lexuar, 0 herë sot