Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth AutoAV

  • Anëtarësuar në: 19/09/2017

Përshkrimi

11

 

Toyota Aygo 1.0 super ekonomike 3.1 l/100 km, viti 2006

Toyota Aygo 1.0 benzine super ekonomike 3.1 lite ne 100 km! Makina ka liber sherbimesh me Km Origjinale! mund te kontrollohet ku te deshiroje klienti […]

384 herë e lexuar, 0 herë sot

1

1,950 €

Toyota Yaris 1.3 benzine, viti 2001

Toyota Yaris 1.3 -kamio manual -benzine -Liber sherbimesh -Pasqyra elektrike-Kondicioner -disqe alumini-me dogane te paguar Ne gjendje te shkelqyer dhe e gatshme per cdo lloj […]

362 herë e lexuar, 0 herë sot

a

 

Toyota Rav-4 EXECUTIVE 2,2 nafte, viti 2006

Toyota Rav-4 EXECUTIVE 4×4 – Motorri : 2.2 Diesel 177kf – Ne gjendje shume te mire- Viti : Fundi i 2006 – KM : 176.000 […]

386 herë e lexuar, 0 herë sot

10

 

Mercedes Benz A170 Elegance, viti 2006

A Class 170 Benzine Viti 2006 (Gjendje Shume te mire) I sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar Kamio Manuale 200 mij km origjinale […]

238 herë e lexuar, 0 herë sot