Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Auto-OK

  • Anëtar që në: 08/12/2015
ONLINE para

Përshkrim

njoftime shitje makina elbasan

3,500 €

Citroen C3. 1.3.benzin kamjo AUTOMATiKE 2004

ONLINE para

Citroen C3. 1.3.benzin kamjo AUTOMATiKE 149mij klm viti 2004. Sapo ardhur nga zvicra sensore parkimi disqe alumini kamjo tip trronik xhama elektrrik butona ne timon […]

është lexuar 9 herë (0 herë sot)

njoftime makina elbasan

3,300 €

Citrroen picaso viti 2003, kamjo AUTOMATiKE

ONLINE para

Citrroen picaso viti 2003-4 kamjo AUTOMATiKE super gjendje me dogan

është lexuar 68 herë (0 herë sot)

rruga makinave elbasan

7,400 €

VW pasat R.lene 2.0tdi automatike viti 2007

ONLINE para

VW pasat R.lene 2.0tdi viti 2007 190.000klm kamjo AUTOMATiKE xenon sensore parkimi xhama te zi sedile kamosh disqe alumini sapo ardhur me dogan te paguar

është lexuar 37 herë (0 herë sot)

njoftime per mercedes e klas

16,500 €

Mercedes Benz E klas 250 blueficency viti 2010

ONLINE para

Mercedes Benz E klas 250 blueficency viti 2010 biXenon avangard kamjo AUTOMATiKE TV DVD navigator telefon lekure me dy ngjyra timon Druri hapse xhami pasqyra […]

është lexuar 47 herë (0 herë sot)

makine luksoze perdorur

20,700 €

Mercedes-Benz E350 Blueficency 4 Matic Extrra 2011

ONLINE para

Mercedes-Benz E350 Blueficency 4 Matic Extrra sedile lekure ngjyre pana me ngrohje BiXenon dinamic perde sensore parkimi para dhe mbas navigator te madh komanda ne […]

është lexuar 104 herë (0 herë sot)

makine portbagazh

4,400 €

Ford fokus 1.6benzin+GAZ kamjo AUTOMATiKE viti 01-2007

ONLINE para

Ford fokus 1.6benzin+GAZ kamjo AUTOMATiKE viti 01-2007 super gjendje nga zvicra 208000 klm kondicjoner klima disqe alumini goma 99%te reja perde ansore orgjinale

është lexuar 45 herë (0 herë sot)

njoftime makina bmw

7,900 €

BMW 320d viti 01-2007 164000klm kamjo AUTOMATiKE

ONLINE para

Bmw 320d viti 01-2007 164000klm kamjo AUTOMATiKE biXenon lekure bezh navigator kompiuter bordi disqe 18M me dogan te paguar

është lexuar 45 herë (0 herë sot)

autostrada tirane elbasan

5,100 €

Mercedes A 200 benzin full opsion kamjo AUTOMATiKE 2006

ONLINE para

Mercedes A 200 benzin full opsion kamjo AUTOMATiKE disqe alumini DVD navigator karikator6cd xenon sensore parkimi pra dhe mbas lekure bezh pasqyra me palosje sedile […]

është lexuar 68 herë (0 herë sot)

njoftime per makina polo

2,900 €

Vw.Polo 1.2 benzin manuale viti 2003

ONLINE para

Vw.Polo 1.2 benzin manuale viti 2003 4porta me letra te paguara

është lexuar 122 herë (0 herë sot)

trego njoftime per bmw

18,500 €

BMW X5 3.0d xDrive performance viti 2008

ONLINE para

BMW X5 3.0d 2008 202600 klm xDrive performance Panorama, lekure bezh, navigator, kamera, biXenon, xhama te zi orgjinal me dogan te paguar

është lexuar 66 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 31 2 3